Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Hidrolik kaldırma platformu ve yükseliş ve çöküş İlkesi uygulama

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Dec 30, 2017

Teknoloji endüstrisi ve mekanizasyon giderek artan ölçüde gelişmesiyle birlikte, modern makine ve donanımları sadece emek yoğunluğunu azaltır ama aynı zamanda büyük emek geliştirir insan işlemeli yerine kullanmak daha fazla ve daha fazla iş başlattı verimlilik. Hidrolik kaldırma platformdur mekanize kaldırma donanımları,

 

Sadece Hidrolik Asansör platform veya uçak düzeltilmesi gereken, otomatik artış elde veya döngüsü öğlen düşmek için yardımcı olabilir. Hidrolik kaldırma platformu en iyi duruma getirilmiş tasarım önce sanat kusurlarý üstesinden gelir. Çünkü kapalı kompakt benimseyen busway çelik yapı kapalı, motor ve çelik halat dış kabuğunun içine alınır, hangi yaşlanma ve korozyona kolay değildir ve hizmet ömrünü uzatır.

 

Aynı zamanda hidrolik kaldırma platformu yalnızca diğer mekanik ekipman ile birlikte kullanılabilir değil ama aynı zamanda tek başına kullanılan, yaygın olarak kullanılan, basit bir işlem, düşük fiyat olabilir, ideal bir kaldırma donanımları, yaygın dekorasyon, yükleme binada kullanılmıştır Klima ve benzeri.

 

Tabii ki, hidrolik kaldırma platformu da çeşitli türleri pazar ihtiyaçlarını karşılamak için yapılabilir. Kullanımı çok basit, petrol, kartı vücut kilit destek çubuk bir kart kilit piston boşluğu başa petrol, dinlenmek için kartı vücut içine kart kilidi piston boşluğuna onun yükselmeye süreçtir anahtarıdır; Piston boşluğu yağın içine kartı vücut kilitleme sonraki kartı destek çubuk kilitli kartı petrol dönmek için piston boşluğu kilitler ve kartı vücut gevşek. Ana yay kuvvet eylem altında ana piston boşluğu pnömatik kelebek Vana döndürür ve hidrolik kaldırma platformu özgün konumuna geri yüklenir.

 

Hidrolik kaldırma platformu inerler gerektiğinde, kartı vücut destek çubuk üzerinde kilitli, kart kilitleme için yağ, piston boşluğu döndürür kartı vücudunda rahatlatır, ana piston boşluğu yağ girer ve kart vücudun ana itici piston taşır aşağıya doğru ve kart kilitleme piston boşluğu yağ kartı vücut ile doldurulur ve kilitleme destek çubuğu kilitlidir; kart petrol dönmek için piston boşluğu kilitler, daha düşük kart vücudun ana piston boşluğu bültenleri ve hidrolik kaldırma platformu aşağı ana yay kuvvet ve yerçekimi eylem altında taşır.

http://www.pxslitter.com/

Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama