Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Otomatik hidrolik dekompresyon makinesi kompozisyonu ve çalışma adımları

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Dec 23, 2017

Yapısal bir bakış açısından, otomatik hidrolik dekompresör makinesinin geleneksel açma açma bastırma koluna, hidrolik genleşme cihazına ve hidrolik yükleme arabasına ve diğer cihazlara göre daha fazla olduğu ve beslemeyi artırmaya yardımcı olduğu, rahat ve açılmamış stabilitenin kullanılması Sadece bu değil, aynı zamanda otomatik hidrolik amortisörün çalışmasını kolaylaştırmak için bir kollu kutu kontrolü ile donatılmıştır.

Hidrolik yükleme arabası işletimi ve açık-kitap çalışma modu seçim düğmesi ile donatılmış otomatik hidrolik açıcı kolunun olduğunu bilmek; ve operasyon sürecini daha da basitleştirmek için, bir arabası yukarı ve aşağı operasyon, arabası ileri ve geri ve gevşetme ile kolu Farklı fonksiyonları seçmek için farklı gereksinimlerine göre, sıkı daralma üç çeşit fonksiyonları küçültür.

Gerçek kullanımda, manuel modda ayarlanan otomatik hidrolik söndürücü makine kutusu sürece, kontrol edebilirsiniz. Önce, otomatik hidrolik açıcıya ait basınç kolunu kaldırın ve büzülme tamburunu sıkın ve sonra malzemenin genişliğini, blokajsız A tipi demirin içine ayarlayın, sonra düzeltme malzemesi monte edilmiş malzeme merkezinden sonra yapılması ve takibi -ve düzleştirme makinesi ve besleyicinin merkez çizgisi hizalanmıştır.

Ardından malzemeyi otomatik hidrolik açıcıdaki V-şekilli yükleme platformuna yerleştirmek için vinç veya forklift kullanın ve malzemeyi malzeme rafına hareket ettirmek ve sadece membran Kılavuz kolunun yanına yakınlaştırmak için kolun çalışma kutusunu çalıştırın; o zaman malzeme kolunu indirerek raf makarasını genişletin, el çarkının altındaki bobin kolu pozisyon ayarını dışarı çekin.

Ve daha sonra otomatik hidrolik açıcı raf ileri dönme çalıştırarak, blok malzeme A-tipi demir pozisyonun kenarının dış tarafını ayarlamak, raf malzeme kafa pozisyonu ayarı tersine, tamamlamak için malzeme ambalaj bandı uygun pozisyonda kesilmiş otomatik hidrolik Uncoiler tam açma işlemi hata ayıklama işlemi.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama