Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Otomatik hidrolik çözücü makine çalışması ve temel fonksiyonlar

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Mar 15, 2018

Otomatik hidrolik çözücü makinesi, büyük ölçekli bir ekipmantır. Standart ağır hizmet tipi çözme makinesi ile karşılaştırıldığında, otomatik bir kontrol sistemi, bir basma kolu, bir hidrolik genleşme tertibatı ve aynı zamanda Uygun ve çözülme stabilitesinin beslenmesini ve kullanımını arttırmak için bir hidrolik besleme arabasına sahiptir. Zaman, otomatik işlem gerçekleştirmek için kontrol için işlemek üzerinde bir kolu işlem kutusu ek olarak yapılandırılmıştır.

Gerçek kullanımda, sadece otomatik hidrolik çözme makinesi üzerindeki düğmeyi çalıştırmak, pres kolunu kaldırmak ve geri çekilebilir makarayı, malzemenin genişliğine göre iç blok A-tipi demir içine çekecek şekilde, yalnızca uncoiler malzemeyi kurduktan sonra, malzemenin ortası, müteakip düzleme ve besleyicinin merkez çizgisine hizalanır.

Daha sonra makarayı geri sarma yükleyicisinin V-besleme platformuna yerleştirmek için bir vinç veya forklift kullanın. Ardından malzemeyi makaraya hareket ettirmek için sap işlem kutusunu kullanın ve makara tarafındaki bobin kılavuzuna yakın bir yere koyun. Kolu çekin, toplayıcıyı genişletin ve makarayı geri çekin, makara kolunu indirin ve geri çekme volanını ayarlamak için makara durdurma kolunu dışarı doğru çekin.

Daha sonra otomatik hidrolik çözme makinesinin dış bobin tarafındaki A tarafı demirin konumu ayarlanmalıdır. Malzeme rafının ileri dönüşünü çalıştırarak ve malzeme kafasının konumunu ters çevirerek, işlemin tamamlanması için malzeme paketleme bandı yerinde kesilebilir. ayıklama.

Bundan dolayı, otomatik hidrolik çözücü makinesinin tutamak kutusu üzerinde, bir hidrolik besleme arabası işletimi ve çözme işlemi modu seçme düğmesi sağlanmalıdır. Kullanım kolaylığı için, tutamak taşıma kutusu ayrıca bir araba yukarı ve aşağı operasyonu, ileri ve geri bir troleye ve Sıkma daralma ve diğer fonksiyonları açar.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama