Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Kompozisyon silikon çelik dilme hattı ve uygulama, Frekans dönüştürücü

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Mar 10, 2018

Diğer malzemeler için karşılaştırıldığında, silikon çelik kaliteli ve demir kaybı değeri, manyetik akı yoğunluğu, sertlik, düzlük, film türü, Kaplama kalınlığı bütünlüğü açısından özellikleri vardır ve özellik delme, kesme işleme ekipman öyle doğal. Seçmek ücretsiz değil ama kesim kalitesini sağlamak için bir özel silikon çelik kesme üretim satırı seçmeniz gerekir.

 

Dilme hattı genellikle silikon çelik çoğunu besleme, rehberlik, dilme, germe, sarma ve diğer mekanizmaları oluşur. Belirli bir sırada Bankası üzerine monte edilir ve silikon çelik düzgün altında ortak işbirliği kesilir. , ideal kesim kalitesi elde ederken.

 

Ama geçmişte birçok makineleri için boşaltma, dilme ve silikon çelik kesme hatları germe bağımsız olarak direk tahrik ve işletilen. Bu nedenle, beslenme adımları, besleme ve çeşitli süreçleri boşaltma tutarsız. Silikon çelik kolayca kesme, dilimleme ve sarma bölümler arasındaki birikmiş. Silikon çelik kolayca deforme silikon çelik ve silikon çelik sarma sonra kesme dilme miktarını etkiler.

 

Başka bir durumda, bir frekans dönüştürücü motorlar boşaltma gibi çalışmasını denetlemek için silikon çelik kesme üretim hattı olarak yüklendiği dilme ve germe, beslenme, beslenme ve sağlamak için adımlardan boşaltma sağlayacak şekilde Silikon çelik. Sorunsuz kesilebilir.

 

Satır kesme silikon çelik Frekans dönüştürücü bu diğer aletleri ile aynı ve aynı zamanda demir çekirdek, sargılar, yakıt tankları, vb oluşur. Silikon çelik sac kesme işlemi sırasında kesme parametreleri esnek kalınlığı, performans ve malzemeler gereksinimlerine göre ayarlanabilir. Kalite için.

 

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama