Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Yüksek hızda kesme uzunluğu hat inşaat ve özellikleri

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Mar 19, 2018

Uzunluğu hattına cut yüksek hızı mekanik imalat sanayi soğuk haddelenmiş rulo, sıcak haddelenmiş rulo, paslanmaz çelik sac, galvanizli sac, elektrikli ev aletleri ve otomobil gibi sık kullanılan bir üretim hattı ve sadece malzemeleri kesebilir değil. , ama da pürüzsüz bir rol oynamaktadır.

 

Uzunluğu hattına cut yüksek hızlı PLC sistemi tarafından kontrol edilir. Tabii ki, aynı zamanda el ile müşteri tarafından kontrol edilebilir. Otomatik kontrol modunda HMI için giriş parametreleri kesme uzunluğu, kesme miktarı ve hızı gibi ve ilgili iş tamamlandıktan sonra yüksek hızda uzunluğu satır kesilir. Otomatik olarak durdurabilirsiniz. Bu kadar bir üretim hattı ile yüksek hassasiyet, yüksek seviyede otomasyon ve kolay kullanım.

 

Yapısal açıdan, uzunluğu için esas olarak kesmiş yüksek hızlı bir rulo Araba, bir çözücü, bir genişlik ayarlama aygıtı, Düzleştiriciyi, bir pano, bükme, pnömatik boşaltma ve istifleme ekipmanları, pnömatik sistem ve bir bilgisayar PLC içerir Denetim programlama. Hidrolik sistem ve elektrik sistemi gibi bileşenleri etkin bir şekilde otomatik kesim uzunluğu kesme çelik levha işlev görebilir ve soğuk haddelenmiş plaka malzemeler decoiling, tesviye ve dilme farklı özellikleri her türlü kesebilir.

 

Yüksek hızda kesme uzunluğu motorlu talebine göre programlanabilir denetleyicisi benimser; Hidrolik sistem gelişmiş Kartuş vana veya slayt Vana sistemi kontrol benimser, Hidrolik Pres ile Merkezi düğmesini işlemi uygular; ve, basınç, hız ve kontur işlem ihtiyaçlarına göre ayarlanabilir. Ve kalıplama ve işlem şekillendirmeye sıkıştırma iki türde tamamlayabilirsiniz.

 

Açıkça yüksek hızda kesme uzunluğu satırları kullanımı önemli ölçüde üretim verimliliğini artırmak, maliyetleri azaltmak, ürün kalitesini artırmak ve büyük Pazar rekabet gücünü artırmak olduğunu hissedilebilir. Bu aynı zamanda yüksek hızda kesme uzunluğu hatları imalat sanayi makine terfi etmek için temelidir. .

 

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama