Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Hidrolik alüminyum çelik bobin hat kesme hattı

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Dec 21, 2017

Üretim hattı ekipmanlarının kalitesini sağlamak için, hidrolik alüminyum çelik bobin dilim hattının muayene ve kabul çalışmalarına dikkat etmeliyiz. Kullanıcı olarak, ekipman imalatçısı ile hidrolik alüminyum çelik bobin kesme hattının statik hassasiyet testini bitirmeliyiz. Ehliyetli davanın daha fazla kabul edilmesi halinde.

Önceden hidrolik alüminyum bobinin kesme hattındaki iki aksın omuzları arasındaki farkı ölçmek için kare direği kullanabilir. Sapmayı bildikten sonra, sağlanan ince halkadan iki ince halka çıkarın, farkını bu sapmaya eşit yapın, sonra bu sapmayı dengelemek için göbek üzerine monte edin.

Bu şekilde, hidrolik alüminyum çelik bobin kesme hattı, tüm kesme temelinde, gelecekte ilk boşluğu bilmek için kesme, ilk ince boşluğu kesmek tamamlamak için koşulları vardır, doğru tekrarlanmalıdır, iki ince halkaları fark Farkı doğrudur. ; standart durumda ince halka sabit iki set olabilir doğrultusunda.

Hidrolik alüminyum çelik bobin kesme hattının yukarıdaki temel kabulü devreye alma ve deneme üretim aşamasına konabilir. Hidrolik alüminyum bobin kesme hattı hata ayıklama için gerekli aletler ve araçlar, sipariş edilen numara spesifikasyonlarına kesinlikle uygun olmalıdır, ancak emniyet için dikkat etmeniz gerekir.

Hidrolik alüminyum bobin kesme hattı hata ayıklama, herhangi bir çöp, toz, yağlı, lif kesim doğruluğunu ciddi şekilde etkileyecektir, çünkü temiz, her iki tarafında bıçak ve diğer araçları kesinlikle sağlamalıdır; gerekirse benzin ile yıkayın, yağ uygulayın ve bıçağı takın.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama