Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Plaka Kaiping ünitesi performans ve kullanım talep ediyor

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Jan 20, 2018

Bu yüksek hızlı sanayi çağında, tüm üreticiler yüksek güçlü veya yüksek kârlı plaka arıyor Kaiping ünitesi çalışması da doğrudur, ancak Kaiping ünitesi için verimli çalışma, yüksek kaliteli döküm gerektirir. Döküm yani, sofistike olacak marjinal muamelenin üzerinde olacak, bu sefer daha iyi plaka Kaiping birim çalışması yapmak için işbirliği yapacaktır.

Ağır plakalı kademeli yüksek standart gereksinimlerine gelince, Kaiping ünitesi şekli de doğru olmalıdır, daha sonra konuşurken boyutu aynı zamanda üniform ve ince tahıl nedeniyle de uygun olmalı ve nihayetinde dikkat etmelidir. dökme kalınlığı çok büyük olamaz garanti edilmesi gereken temel şartları, özel performansın operasyon Kaiping makine teçhizatını dikkate almak için dikkat, aynı zamanda üniforma ve hassas korumak için.

Aslında, bazı özel durumlar hakkında konuşmaya dikkat etmeliyiz, parçaların işlenmesindeki levha Kaiping birimi yuvarlak yapımda görünür, döküm, var olan taşkın düzlemini önlemek için maksimum sınır olmalıdır ve diğer bir deyişle, dökümlerin kısaltılmasıyla durmasını önler. Yukarıdaki şartlara ulaşmak, daha iyi bir etkiye sahip olan tesviyecide yapılabilir, bu kez daha kaliteli malzemeler işleyebilir.

Tabak Kaiping ünitesinde zaman kullanımı, cüruf fenomeni görünmüyor. Plate Kaiping ünitesi üretim hattında çalışırken kurşun acentası besleme durumundaymış.

Plaka Kaiping ünitesi, Kaiping ünitesinin tesviye işleminden sonra plakanın kullanımında, nakliye, düzeltme ve cihazın uzunluğuna yerleştirilmesi esnasında ortadan kaldırılacaktır; daha sonra doğru, makaralara besleme, ebat ayarlama, beslemeyi durdurmaya dikkat etme ve makaslara sinyal verme. Makas kesildikten sonra makaslar kesilmiş sac yukarıdaki hidrolik kaldırmaya düşecektir.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama