Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Sac dilme makinesi avantajları

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Mar 09, 2018

Makine dilme Sac işleme donanımları genellikle Sac işleme sürecinde kullanılan bir türüdür. Bu esas olarak şeklini ya da boyutunu ulaşmak ve daha fazla işleme gereksinimlerini karşılamak için malzeme kesme rol oynar. Neden metal levha Dilimleme Makinası bunu nedeni olağanüstü bir yere sahip bağlıdır.

 

Sac kesme makineleri her türlü Sac işleme rulo malzemeler kesmiş. Mikro bilgisayar denetim kullandığı için tüm süreç, otomatik besleme, kesme, boşaltma ve bir sonrakine girmek de dahil olmak üzere otomatik hale getirildi. İşlemler, vb, büyük ölçüde iş basitleştirmek ve geliştirmek iş etkinlik.

 

Sac dilme makinesi, metre veya çapı denetim işlemi sırasında modu seçilebilir; dokunmatik ekran işlemi ek olarak cihazın işlemi çok basittir ve bir kişi birden fazla makine, işçilik maliyetlerinden tasarruf çalışabilir. Sensör sac makas yüklü hissediyorum ve hata noktasını hata ortadan kaldırmak için herhangi bir zamanda görüntüleme.

 

Sac bıçaklı her boşluğunda Dinamik denge ve yüksek hızlı çalışması tutarlılığını sağlamak, etkili bir şekilde yatak üzerinde etkisini azaltmak, büyük ölçüde taşıyan servis ömrünü artırmak ve kesme sağlamak için statik denge uğramıştır. Ürünün düzlük

 

Ayrıca, görünüm boyutu, gelen güzel ve cömert metal levha Dilimleme Makinası ve bütün sac kalkan bir güvenlik Koruma önlemi olarak kullanılır; Süper Duvar panosu yüksek hızda kararlı ve Sac işleme için iyi bir başlangıç sağlar.

 

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama