Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Talimatların karşılaştırmaları ve bileşenleri üzerine silikon çelik dilimleme mekanizması

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Jan 13, 2018

Metal kesme makinasına ait silikon çelik dilimleme makinesi. Metal kesme makinesi, özel sınıflandırma, ince bir malzeme metal kesme makinesi, kalın malzeme metal kesme makinesi ve kalın malzeme metal kesme makinesi bu üçüdür. Makinenin, alanın kullanımına karşılık gelen farklı noktaları aynı değildir.

Metal Dilme Makinesi esas olarak, besleyici bir araba, uncoiler, okul makinesi, dilme makinesi, atık kenar sarma makinesi, gerdirme makinesi, makine ve deşarj cihazı ve diğer bileşenleri sarma. Bir tür metal dilimleme makinesi olan silikon çelik dilimleme makinesi, ana bileşenleri metal dilimleme makinesiyle aynıdır.

Silikon çelik dilimleme makinesi, uyarı bileşimi, esas olarak aşağıdaki özelliklere sahiptir:

Silisyum çelik dilimleme makinesi tabanı genellikle çelik ve çelik levhadan kaynak yapılmaktadır ve kalitatif bir işlemden sonra.

Cihazda aktiviteler de var, ancak noktaların kemerini sabitleyelim, ne olursa olsun 2 adet kaynaklı çelik plaka var ve yaşlanmadan sonra.

Milin içinde silikon çelik dilimleme makinesi, 40Cr tarafından delinerek söndürme ve diğer işleme tabi tutulur. Buna ek olarak, çember üzerinde çap, efektif uzunluk ve diğer önemli parametrelerdir. Bıçak mili üzerinde dayak, genel hükümler fazla 0.02mm, omuz dayak miktarı, 0.01mm daha büyük olamaz. Buna ek olarak, bıçak mili kilitleme, somun genellikle elde etmek için kullanılır.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama