Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Elektrik kontrol sistemi parçası üzerinde silikon çelik dilimleme cihazı dilimleme

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Jan 22, 2018

Elektrik kontrol sistemi parçasında, silikon çelik dilimleme makinesinden bahsetmişken, önce gelen alüminyum bobinin açılması için kullanılan bir bobin sökücü olmayacak, bobin çapı değişik tiplerde sağlanacak şekilde açma gerginliği altında, bobin açıcı için Çap Alüminyum bobininin gerçek zaman hesaplamaları yapabildiği, daha sonra sökülecek bölümün sabit gerginliğini kontrol etmek için kullanılacağı söylenebilir.

Silindir çelik dilimleme ünitesini elektrik kontrol sistemi parçasında kesme, makinenin rulo ile çalıştığı zaman alüminyum plakaya gevşetilmemesi için kemer takma zamanıdır, işe katılmayacaktır , ayrıca diskin kaymasını önlemek için ileriye doğru gerginliklerin çözülmesini sağlamak için disk kesicinin oynamasına yardımcı olmak için aşağı yuvarlayın.

Kesilmiş silikon çelik dilimleme ünitelerinin elektrik kontrol sistemindeki kesme makası, proses ve işletme gereksinimlerini ön plana çıkararak ön plana çıkmakta kullanılır; Bu sistemdeki lüper çukurları, gelen bobini serbest bırakmak için kullanılır. Uzunlamasına kesmeden sonra enine doğrultudaki farklı iç streslerin şerit üzerindeki etkisi. Aynı anda hız makarasında, yani doğrusal hız ölçüm noktasının çekme bölümünde, yani makara sargısı çap hesaplama esasına dikkat edin.

Kesilmiş silikon çelik dilimleme ünitesinin elektrik kontrol sistemi bölümündeki disk makası, aynı zamanda, bu makine sırasının şeridin uzunlamasına kesilmesini gerçekleştirmek ve aynı zamanda alüminyum malzemenin her iki tarafındaki aşırı malzemeyi kesmek için ana işlem ekipmanıdır veya uygun olmayan parçaların kalitesine göre ayarlanmalıdır, böylece bitmiş ürün rulonunun sol ve sağ uçları kalite gereklerini karşılar.

Son olarak, çelik kumaş kesme makinesinde elektrik kontrol sistemi esas olarak, çelik şerit, paslanmaz çelik veya alüminyum folyo, demir dışı metalurji bakır bakır levha metali ve benzeri diğer sanayiler arasında siyah metalurjide kullanılacaktır. Madde ve ilgili sargı kontrol sistemi. Bu nedenle, dilimleme silikon çelik kesme makinesi sütun hızı nispeten yüksek, yani, atık kenar kıvrılması uygun olmayan olgusunun ortaya çıkmasına dikkat etmeliyiz.

http://www.pxslitter.com/


Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama