Ana sayfa > sergi > İçerik
Ürün kategorisi

Kalın plaka Kaiping dikkat noktaları ve uygulamaları kullanır

Wuxi Puxin Makine Fabrikası | Updated: Jan 11, 2018

1. Plate Kaiping makinesinde kullanımda bazı önlemler var mı?

Levha Kaiping makinesi, sürecin kullanımı, başta bunun için bazı önlemler vardır: Eğer bir istisna bulduysanız ya da bu anormalliklerin etkisi bakım için derhal kapatılmalıdır. Acil durum değilse, acil durdurma düğmesini kullanmayı bırakmak yasaktır. Buna ek olarak, ekipmanın gücü, izinsiz olarak çıkartılması yasaktır.

2. Serinin kullanımında, açık plank makine normal Kaiping makinesinden daha küçük mü?

Kaiping makinesi, Kaiping kalınlığı 0.18-25mm, çap toleransına çapraz kesim 0.1mm'dir. Bu nedenle, kalınlık aralığında işlenebilir, 0.14-25mm. Kaiping makinesi olan Levha Kaiping makinesi. Temel hedef kalın levha içindir, bu nedenle işleme aralığı daha küçüktür, sıradan Kaiping makinesi ile imkansızdır, aynıdır.

3. Kaiping alüminyum, Kaiping plakasını kullanabilir miyiz? Buna ek olarak, çelik açık Kaiping?

Bununla birlikte, Kaiping alüminyum Kaiping makinesinde kalın Kaiping makinelerinin kullanılıp kullanılmamasına bakılmaksızın kullanılabilir, gerçek durum ve gereksinimlerin kullanımı görülebilir. Gerekirse, o halde, genel olarak, sıradan Kaiping'i kullanabilirsiniz. Kaiping çelik çubuğu düz olarak haddelenir, Kaiping makinesine uygulanır. Bununla birlikte, bu Kaiping makinesi plakasının kullanımı değildir.

4. Levha Kaiping makinesi, düzeltme merkezi ve uncoiler merkezi merkezin yönü ile örtüşmüyorsa Kaiping plakası, bir etkiye sahip olup olmamasına bakılmaksızın?

Plaka Kaiping makinesi, düzeltme merkezi ve uncoiler ortası merkezin yönü ile uyuşmuyorsa, Kaiping plakası daha fazla etki oluşturmaz çünkü düzeltme tekerleği kıstırma kuvveti ile plakalar olguyu önleyebilir sapma meydana gelir. Bununla birlikte, sayfada varsa, sorunlar olacaktır.

http://www.pxslitter.com/

Ürünler
Dilimleme serisi
Tesviye serisi
Yassı çelik serisi
Bobin kaldırıcı
Bize Ula n
Tel: + 86-510-83208381
Çete: + 86-13951579100
Ekle: 76 # Qianluo Yük, Huishan Bölgesi,
Wuxi, Jiangsu, Çin
E-posta: wxpx0510@163.com
Sorgulama